Jak znaleźć odpowiednie biuro na godziny w Warszawie?

24 lutego 2013
Autor:

Wiśniowy Business Park, Budynek E, ul. Iłżecka 26, 02-135 Warszawa

Nie zawsze trzeba mieć stałą siedzibę, by efektywnie prowadzić działalność swojej firmy. W wielu przypadkach elastyczne dostosowanie godzin pracy jest skuteczniejszym rozwiązaniem. Dają ono nie tylko możliwość ograniczenia kosztów, ale także a może przede wszystkim otwarcie się na klienta w dogodnej lokalizacji. Należy też pamiętać, że biuro w centrum Warszawy to prestiż i renoma niespotykana nigdzie indziej. Tylko tu najwięksi gracze biznesu i polityki rozgrywają swoje partie mające realny wpływ na to co dzieje się w gospodarce.

Firma REGUS od wielu lat udostępnia najlepsze biura na godziny w Warszawie dla swoich klientów. Prowadzi ponad 1500 punktów na całym świecie. Swój niebywały sukces zawdzięcza niezwykłej staranności z jaką dobierane są poszczególne lokalizacje. W ofercie dostępne są tylko takie miejsca, które realnie mogą wzmocnić znaczenie firmy klienta. W ramach usługi biura na godziny, każdy klient otrzymuje obsługę administracyjną, pomieszczenie biurowe na nieograniczoną liczbę pracowników, zabezpieczony dostęp do Internetu poprzez WiFi, oraz wiele innych potrzebnych drobiazgów, których potrzebuje przedsiębiorca. Za wszystko wystawiany jest jeden niski rachunek. Możliwe jest także skorzystanie dodatkowo z : centrum biznesowego, sal konferencyjnych oraz biur wirtualnych.

Wiśniowy Business Park jest doskonale przystosowany do działalności biur małych jak i dużych przedsiębiorstw. Nowoczesna, znakomicie wkomponowana w otoczenie bryła budynku natychmiast sugeruje jego przeznaczenie. Mieszczą się tu siedziby wielu liderów przeróżnych branż. Bogate wyposażenie wraz z najnowszymi standardami bezpieczeństwa są tandemem, który najlepiej sprzyja efektywności pracy. Budynek dysponuje 640 miejscami parkingowymi.

Wiśniowy Park Biznesowy znajduje się zaledwie kilka minut drogi od portu lotniczego. Posiada wszystkie udogodnienia komunikacyjne ułatwiające dojazd komunikacją miejską i samochodem. Znajduje się na liście najbardziej korzystnych miejsc dla biznesu w Polsce. Dodatkowe informacje można uzyskać na http://www.regus.pl/day-office/polska/warszawa oraz pod numerem telefonu 00 48 22 57 57 000

 


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz