Brzdąc z humorem

12 czerwca 2012
Autor:

Już od wielu lat na nadmorskich promenadach można znaleźć wiele stoisk oferujących koszulki z zabawnymi nadrukami. Koszulki takie (dla osób dorosłych) stały się tak popularne, że niemal każdy ma przynajmniej jeden zabawny T-shirt z nadrukiem. Powstają specjalne sklepy internetowe, które prześcigają się w pomysłach i sposobach promowania swoich produktów.

Później do Polski zaczęły napływać fotki dzieciaków, które również były ubrane w podobne koszulki. Oczywiście – ubranka dla dzieci mają zdecydowanie inne nadruki niż te kierowane dla dorosłych. Przeważnie są tam zamieszczone zabawne teksty dotyczące rodziców, albo dziadków malca. Niestety przez długi czas takie ubranka były dostępne tylko z napisami w języku angielskim.

Na szczęście polscy przedsiębiorcy dość szybko zorientowali się w nowo powstałej niszy i również zaczęli produkować ubranka z polskimi napisami. Powstały nie tylko koszulki dla przedszkolaków, ale także i zabawne body i pajacyki.

Śmiało można powiedzieć, że po takim ubranku od razu widać, od kogo brzdąc dostał je w prezencie. Czy wychwala ono tatę, a może kuchnię babci? W takim ubranku nasz malec na pewno będzie wzbudzał uśmiech u każdego (choć wcześniej przecież też go wywoływał). Jedno jest pewne – dumny rodzic może pokazać wszystkim, że jego pociecha już ma poczucie humoru i dobrze wie, co i o kim ma myśleć.

Wybierając takie ubranka dla swojej pociechy, lub w prezencie – pamiętajmy jednak, by zawsze zwrócić uwagę, czy ubranko jest wykonane z odpowiedniej jakości materiałów i czy jest bezpieczne dla dziecka. W końcu to właśnie to jest najważniejsze w ubrankach dla dzieci, inne względy niech pozostaną na dalszym miejscu.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz