fotograf dziecięcy Bielsko – jak wybrać dobrego fotografa?

17 czerwca 2012
Autor:

Fotografów jest bardzo dużo. Ale jak wybrać najlepszego? Nie jest to proste zadanie. Jeżeli szukasz fotografa dziecięcego to powinieneś kierować się kilkoma wskazówkami, o których tutaj wspomnę.

Po pierwsze, ważne, żeby fotograf robiący zdjęcia twojemu maleństwu był w okolicy, której mieszkasz. Jest to ważne głównie z powodu twojej pociechy. Nie będzie jej wtedy męczyła zbyt długa droga do fotografa, a z drugiej strony, jeżeli dziecko ma gorszy dzień lub zachoruje nie ma problemu z przełożeniem sesji zdjęciowej na inny termin.

Po drugie, przejrzyj dokładnie portfolio fotografa, jeżeli styl robienia zdjęć przez niego, rodzaj ujęć i sposób obróbki zdjęć dzieci odpowiada Ci to poszukiwania można właściwie zakończyć. Pozostaje do uzgodnienia jeszcze kilka elementów.

Trzeba dokładnie ustalić ilość zdjęć, jaką przekazuje fotograf, czy obejmują one wyłącznie zdjęcia obrobione graficznie, czy też wszystkie. Lepiej jest, kiedy otrzymujecie wszystkie zdjęcia, ponieważ wśród nich możecie znaleźć takie, którego fotograf nie obrobił, a wam się bardzo spodobało.

Natomiast w trakcie samej sesji zdjęciowej trzeba starać się by nasza pociecha była maksymalnie wyluzowana, dzięki temu może zrobić niespodziewaną i uroczą minkę. Ważne jest, żeby fotograf nie zestresował dziecka, był sympatyczny i lekkim poczuciem humoru, a najlepiej by miał dobre podejście do dzieci. Jeżeli dziecko zaakceptuje fotografa zdjęcia będą o wiele lepsze niż gdyby fotograf nie spodobał się naszemu maleństwu.

To najważniejsze elementy, jakim powinieneś kierować się przy wyborze fotografa dla dzieci.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz