Idealne piersi dzięki operacji

17 kwietnia 2012
Autor:

powiększanie biustuW dzisiejszym świecie, który zmienia się naprawdę bardzo dynamicznie ciągle zmieniają się kanony piękna. Jeszcze niedawno za piękne uznawaliśmy kobiety o chłopięcej budowie ciała, które były bardzo szczupłe i bez żadnych zaokrągleń. Jakiś czas temu ten trend uległ zmianie i zaczęliśmy zwracać uwagę na kobiety bardziej kobiece i pełniej zbudowane. Obecnie, kobiety powinny mieć piersi, zaokrąglone biodra oraz pośladki, ponieważ taki wygląd zgrabnej oraz atrakcyjnej kobiety jest lansowany przez światowe media.

To właśnie dzięki mediom oraz gwiazdom, które patrzą na nas z okładek kolorowych magazynów tak prężnie rozwija się medycyna estetyczna, a najbardziej popularnym zabiegiem, na który decydują się kobiety na całym świecie jest właśnie powiększanie biustu. Taki zabieg jest przeprowadzany w całkowitym znieczuleniu i podczas operacji niezbędny jest anestezjolog, który będzie czuwał nad prawidłowymi parametrami życiowymi pacjentki. Sama operacja jest poprzedzana kilkoma wizytami kontrolnymi, które mają przygotować pacjentkę na powiększanie piersi. Podczas tych wizyt lekarz objaśnia jak będzie wyglądał zabieg i nowy biust, ponieważ to wtedy są wybierane implanty, które podczas operacji zostaną wszczepione pod skórę kobiety.

Samo powiększanie biustu trwa do godziny lub trochę dłużej w zależności od tego w jakim stanie były piersi i jaki jest docelowy rozmiar, nad którym ma popracować chirurg. Po wybudzeniu, pacjentka musi przez kilka dni się oszczędzać i przebywać w klinice na obserwacji. Robi się tak, aby nie dopuścić do powikłań. Po operacji, jaką jest powiększanie biustu pacjentka ma regularnie zmieniane opatrunki, oraz przemywane i pielęgnowane rany, a także wymieniane dreny, które zostaną usunięte przed wypisaniem jej do domu.

Lekarz skontroluje też kilka razy czy powiększanie piersi poszło zgodnie z planem i popatrzy, czy obrzęk i zasinienie ładnie schodzą z ciała. Po zabiegu, każda pacjentka musi nosić specjalny biustonosz, który będzie ochraniał zoperowane piersi przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, ponieważ powiększanie biustu sprawia, że piersi są nadzwyczaj wrażliwe i obolałe. Profesjonalne powiększanie piersi jest zabiegiem poważnym i skomplikowanym, dlatego należy go wykonywać tylko i wyłącznie w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej, aby ustrzec się ewentualnych powikłań i komplikacji. Powiększanie biustu kosztuje około dziesięciu tysięcy złotych – tańsze zabiegi są podejrzane i trzeba ich po prostu unikać jak ognia.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

2 komentarze do Idealne piersi dzięki operacji

  1. powiększanie piersi on 28 stycznia 2013 at 12:00

    wiadomo, że niska cena powiększania piersi powinna być dla nas powiększania, ale nie zapominajmy również, że obecnie mamy wiele innych metod, które pomagają nam w tej sprawie

  2. Retor on 5 marca 2013 at 12:52

    „To właśnie dzięki mediom oraz gwiazdom, które patrzą na nas z okładek kolorowych magazynów tak prężnie rozwija się medycyna estetyczna”… jak widać patrzenie w gwiazdy nie zawsze ma sens ;)

Dodaj komentarz