Internetowe konkursy z nagrodami

20 kwietnia 2012
Autor:

Na sam dźwięk słowa „konkurs” motywujemy się do podjęcia działania. A co nas najczęściej motywuje? Nagrody!

Każdy z nas brał udział w jakimś konkursie, znamy więc uczucie szczęścia lub rozczarowania, jakie on przynosi. Czy warto w nich brać udział? Zależy w jakich. Grając w totolotka, mamy raczej małe szanse na zwycięstwo, ale obietnica wielkiej nagrody kusi nas, by dalej grać. Ciągle mamy nadzieję, że tym razem na pewno się uda, że do wygrania w gruncie rzeczy potrzeba tak niewiele. A najwięcej… szczęścia!

Czy jednak zawsze tak jest? Otóż totolotek może jest nieosiągalny, ale już wygranie na przykład bonu na zakupy czy zdobycie któregoś miejsca w konkursie fotograficznym nie jest aż tak nierealne. Trzeba tylko włożyć w to trochę wysiłku, no i poświęcić swój czas.

Internet oferuje przeróżne konkursy z nagrodami, w których można wygrać cenne nagrody. Taką nagrodą dla każdego będzie coś innego: jeden będzie się cieszył z miksera a drugi z wygranej w konkursie artystycznym, która zagwarantuje mu publikację w znanym czasopiśmie. Trzeba określić swoje preferencje, ocenić możliwości i odpowiednio dobrać konkurs dla siebie.

A może chcesz po prostu wygrać kwotę, za którą będziesz w stanie kupić sobie wymarzone ubrania? Często w takich konkursach nie liczy się żadna specjalistyczna wiedza, ale umiejętność wypełnienia ankiety czy też kliknięcia w odpowiednie miejsce. Chcąc wygrać na przykład testowanie perfum za darmo, musisz zapanować… nad czasem. W jak najkrótszym czasie kliknąć w okienko i nagroda jest twoja! Dla chcącego nic trudnego!


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz