Jakie botki są modne w tym sezonie?

2 lutego 2013
Autor:

W każdej damskiej garderobie powinny znaleźć się zarówno buty na zimę, lato, wiosnę i jesień, jak i na okresy przejściowe między tymi porami roku. Jeszcze parę lat temu najtrudniej było zdecydować, jakie buty założyć w tym okresie, kiedy jeszcze nie ma prawdziwej zimy, ale już minęła jesień. W kozakach jest za gorąco, ale na pantofle już za chłodno. Na szczęście w świecie mody zaczęły królować botki – damskie obuwie idealne na okresy przejściowe między porami roku. Nie są tak ciepłe jak kozaki, jednak dostatecznie chronią przed zimnem i wilgocią. Botki są nie tylko bardzo praktyczne, ale też atrakcyjne i modne.

Przedstawicielka praktycznie każdego stylu znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie sklepów. Lubią je zarówno panie w średnim wieku, jak i nastolatki. W tym sezonie królują botki na bardzo wysokich obcasach. W takich butach noga wygląda zgrabnie i szczupło. Obuwie to znakomicie wygląda w połączeniu ze spodniami-rurkami lub wąską spódnicą. Kiedy już kupimy sobie modne i atrakcyjne botki, nie ukrywajmy ich przed światem – tak dobierzmy resztę garderoby, aby były dobrze widoczne. Jeśli nie przepadamy za obcasami, pomyślmy o botkach na wysokich koturnach. Takie obuwie jest nieco wygodniejsze i praktyczniejsze niż szpilki. Koturny modnych botków przybierają najrozmaitsze, często fantazyjne i zadziwiające kształty – warto obejrzeć ofertę sklepów.

Kobiety, które wolą buty na niskim obcasie lub z płaską podeszwą, również znajdą coś dla siebie. Praktyczne i wygodne botki znakomicie sprawdzają się podczas wielogodzinnego załatwiania spraw na mieście, a także w pracy czy podczas prowadzenia samochodu. Tym razem wśród damskiego obuwia króluje zamsz. W sklepach można znaleźć botki w każdym kolorze i stylu. Czym ciekawszy kolor i fason, tym lepiej. Nie obawiajmy się jednak – w sklepach można znaleźć obuwie także ze skóry i innych materiałów. Hitem są botki z wywijanym futerkiem. Modne są również atrakcyjne sznurówki, które nadają niektórym botkom wyglądu butów typu workery.

Dozwolone są najróżniejsze kombinacje kolorów i tekstur. Ciekawym połączeniem może być na przykład jednolita góra buta na wysokiej koturnie w gepardzie cętki. Sezon na botki jest w tym roku wyjątkowy – różnorodność oferty sklepów jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Warto więc wybrać się na zakupy, by uzupełnić zasoby garderoby w naprawdę atrakcyjne obuwie.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz