Kolorowe soczewki – jak je wykorzystać?

11 maja 2012
Autor:

Są osoby, które zrobią wiele, aby odmienić swój wygląd. Zazwyczaj zaczynają od eksperymentowania ze strojem, w następnej kolejności zmieniają fryzurę, a kobiety dodatkowo mogą zaszaleć z makijażem. Ale co jeśli wypróbowaliśmy już wszystkiego, mieliśmy i długie i krótkie włosy we wszystkich kolorach – od blondu po kruczoczarne? Pomysły na zmiany w pewnym momencie mogą się skończyć. W takim przypadku czas pójść o krok dalej i wybrać dla siebie soczewki kolorowe w fantazyjne wzory.

kolorowe soczewki kontaktowe

Oferta soczewek kontaktowych jest bardzo bogata. Producenci soczewek dostrzegli, jak wielkie jest zapotrzebowanie na artykuły tego typu, tak więc wymyślają coraz to nowsze wzory, kolory, „nadruki”.

Jeśli chodzi o rodzaje soczewek kolorowych to można je podzielić na 2 typy: takie, które możemy nosić na co dzień, ponieważ jedynie zmieniają nasz kolor oczu lub uwydatniają ten, który mamy naturalnie, oraz takie, które możemy założyć jedynie okazjonalnie, ponieważ mają tak charakterystyczny wzorek, że idąc z nimi do pracy możemy wywołać niemałą sensację.

Wyobraźmy sobie sytuację, że idziemy na mecz Euro kibicować naszej drużynie. Czy nie fantastyczne byłoby założenie kolorowych soczewek, które wyglądałyby jak flaga naszego kraju lub innego kraju, któremu kibicujemy? Albo lepiej, gdyby większość lub wszyscy kibice mieli na oczach takie soczewki? Zapewne jest to wizja, która nie ma prawa się ziścić, jednak wyobrażając to sobie możemy chociaż wyobrazić sobie, co przyświecało wynalazcy pierwszych soczewek kolorowych.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz