Pożyczki ekstra kasa

24 października 2011
Autor:

Pożyczki Ekstra Kasa należą do grupy krótkoterminowych pożyczek gotówkowych opiewających na stosunkowo niskie kwoty. Charakterystyczną cechą szybkich pożyczek gotówkowych jest skrócony harmonogram spłaty- od 15 do 30 dni. Osoby zainteresowane zaciągnięciem szybkiej pożyczki mają do dyspozycji kwoty w przedziale 50- 1000 zł. Ograniczone do minimum wymagania formalne. Ubiegając się o pożyczkę Ekstra Kasa wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej lub skontaktować się z pożyczkodawcą za pomocą SMS-u. Podstawowym warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończenie 21 roku życia. Ponadto osoby ubiegające się o pożyczkę nie mogą figurować w Krajowym Rejestrze Długów (KRD).

Szybka gotówka

Szybkie pożyczki zawierane za pośrednictwem internetu, czy też sms-ów nie są reklamowane w mediach jak pożyczki i kredyty bankowe, lecz ich popularność rośnie. Głównym czynnikiem przemawiającym za zawarciem tego typu pożyczki jest skrócony czas oczekiwania na gotówkę. Sprawdzają się one w ekstremalnych sytuacjach.

Każdemu zdarzyło się choć raz stanąć przed nieoczekiwanymi sytuacjami wymagającymi gotówki z pustym portfelem. Wyjazd i nieoczekiwane koszty naprawy pojazdu, czy też koszty opieki zdrowotnej w trakcie podróży. Pożyczki o skróconych wymaganiach formalnych zyskują szczególną uwagę w oczach osób zadłużonych potrzebujących gotówki od zaraz, chociażby na opłatę rachunków czy innych zadłużeń.

Zaoszczędzić przy pożyczce bez bik

Jak zaoszczędzić zaciągając pożyczkę bez BIK? – To najczęściej zadawane pytanie padające z ust osób ubiegających się o dodatkowe środki finansowe. Najprostszym sposobem jest składanie wniosków za pośrednictwem stron o tematyce kredytowej. Większość z nich dysponuje listą ofert oraz szczegółowym opisem. Tuż po porównaniu dostępnych w naszej sytuacji ofert składamy za jej pośrednictwem wniosek. Skąd ta oszczędność? Składanie wniosku online obniża koszty obsługi klienta.

Problemy finansowe to problem znacznej większości polaków. Owszem radą na pustki w portfelu jest zawsze oszczędność lecz nieoczekiwane zdarzenia są nie ubłagane. Ile razy zdarzyło się wam w czasie kryzysu finansowego potrzebować znacznej sumy gotówki? I jak na złość nie mieliście od kogo pożyczyć. Osoby borykające się z problemami finansowymi to w większości osoby potrzebujące pieniędzy od zaraz. Rozwiązaniem mogą być szybkie pożyczki bez BIK.

Nie ma chyba na tym świecie osób, które kiedykolwiek nie borykały się z problemami finansowymi. Kłopotliwe sytuacje finansowe często prowadzą do nieprzemyślanych decyzji. Osoba szukająca pożyczki powinna zachować ostrożność. Zaciąganie kolejnych zobowiązań finansowych równie dobrze może doprowadzić nas do ruiny jak i wesprzeć nasz budżet domowy.

Wyszukanie pożyczki

Warto więc zapoznać się przed podjęciem decyzji z skutecznymi metodami wyszukiwania pożyczek.

Krok 1: Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu jakiegokolwiek zobowiązania finansowego warto zastanowić się nad naszymi realnymi możliwościami spłaty. Następnie warto przeanalizować nasze potrzeby. Czy aby na pewno potrzebujemy gotówki w tym momencie?

Krok 2: Dysponując komputerem i możliwościami jakimi dysponujemy posiadając dostęp do internetu możemy wyszukać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów finansowych. Nic nie uchroni nas lepiej przed podjęciem nieopacznej decyzji jak wiedza na temat sposobów działania poszczególnych pożyczek gotówkowych.

Krok 3: Wyszukujemy dopasowane do naszych potrzeb oferty. Porównujemy koszty każdej z dostępnych ofert.

Krok 4: SKŁADAMY WNIOSEK ONLINE. Składanie wniosków online umożliwia obniżenie kosztów pożyczki i skrócenie czasu oczekiwania na gotówkę.

 


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz