Viva Barcelona!

6 stycznia 2013
Autor:

Hiszpania to jedno z najgorętszych miejsc na świecie, gdzie impreza i życie nocne zdają się wręcz nie mieć końca. To właśnie tutaj zobaczysz jak bardzo nasza kultura i mentalność różni się od hiszpańskiej. Hiszpania to kraj słynący z wiecznego optymizmu i pozytywnego nastawienia do świata.

Chcesz bawić się tak dobrze jak nigdy wcześniej? Tanie loty do Barcelony mogą Ci w tym pomóc bo nie ma lepszego miejsca na imprezki do samego rana niż Barcelona. To właśnie tutaj dosłownie umrzesz ze śmiechu oglądając parodie teatralne, czy też zobaczysz spektakularne przedstawienia artystyczne.

Sonar

Wiele osób, które pierwszy raz wybierają się do Barcelony nie zdaję sobie sprawy, że Sonar to jedna z najciekawszych imprez w Hiszpanii. Tutaj posłuchasz zarówno fajnej muzyki, jak również będziesz miał okazję na własne oczy zobaczysz jak wspaniałe oraz wzruszające są tutejsze przedstawienia taneczne. Wszystko wspomagane multimedialnie tworzy jedną niepowtarzalną całość.

El Grec

Jeśli cierpisz na brak poczucia humoru to trzymaj się od tej imprezy możliwie jak najdalej. El Grec ma Ci bowiem do zaoferowania niezwykle komiczne parodie greckiego teatru, choć nie tylko. Licznie odbywające się tam koncerty oraz przedstawienia także zasługują na Twoją wzmożoną uwagę.

Fiesta Major de Gracia

Jednym z najfajniejszych imprez jest hiszpańska fiesta. Zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy, że przygotowania do tej imprezy trwają aż cały rok! Na fieście wszystko musi być zapięte na ostatni guzik i o to właśnie dbają mieszkańcy Gracii. To właśnie oni odpowiadają za to, że ozdoby wieszane niemalże w każdym zakątku ulicy są tak zjawiskowe i tknięte artystycznym duchem mieszkańców.

Fiesta Nacional de España

Koniecznie zarezerwuj sobie czas 12 października, gdyż tego właśnie dnia Hiszpanie hucznie upamiętniają odkrycie Nowego Światu przez Krzysztofa Kolumba. Narodowe Święto Hiszpanii to przede wszystkim barwny pochód Hiszpanów, którym towarzyszy składanie płodów ziemi dla patronki Matki Bożej Pilar w Saragossie, która jest patronką tego malowniczego kraju.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

Dodaj komentarz