Wczasy w San Francisco

8 października 2012
Autor:

San FranciskoSan Francisko to przepiękne miasto nad Oceanem Spokojnym. Znajduje się na czwartym miejscu jeśli chodzi o liczbę ludności na obszarze Kalifornii. Miasto posiada bardzo bogatą historię. Obecnie jest to bardzo dobrze znany kurort turystyczny. Miedzy innymi warto zobaczyć tutaj Most Golden Gate, a także chińską dzielnice Chinatown a także fabrykę czekolady. W San Francisco jest wiele atrakcyjnych budowli i konstrukcji architektonicznych. Można zobaczyć tutaj budowle w różnych stylach. Miasto uznane jest za bardzo liberalne, miedzy innymi organizuje się tutaj Lato Miłości. Urlopowiczom będzie na wczasach sprzyjał wspaniały klimat śródziemnomorski. San Francisco to bardzo zielone miasto posiadające około trzystu parków i skwerów a także terenów rekreacyjnych.

Bilety lotnicze do San Francisco oferuje od nowego sezonu linia Sas. Od 13 kwietnia będzie można latać z Kopenhagi do Skandynawii. Ponadto Sas będzie latał aż sześć razy w tygodniu. Kopenhaga to bardzo ważny port lotniczy. Skandynawskie linie lotnicze przygotowały intratną ofertę zarówno dla turystów jak i klientów biznesowych. Sas to będzie jedyna linia lotnicza oferująca przeloty na tym kierunku.

Sas oferuje także sporo połączeń z portów lotniczych w Polsce. Szczególnie bardzo dobrze rozwinął się na lotnisku w Poznaniu. Z Poznania do Kopenhagi lata aż trzy razy w ciągu dnia. Sas należy do najpunktualniejszych linii lotniczych. Wciąż zwiększa ilość usług oferowanych swoim klientom. Sas otworzył także specjalną ofertę, dzięki której pasażerowie mogą podawać pomysły, jak udoskonalić działalność linii lotniczej. Sas chce być w stałym dialogu z pasażerami.

Turyści z Polski także mogą spędzić wczasy w San Francisco. Z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania polecimy do Kopenhagi, a następnie polecimy do Ameryki. Polscy klienci coraz chętniej korzystają z różnych promocji Sas. Przede wszystkim podoba im się wygoda a także niskie ceny za bilety lotnicze. Sas to linie, które na wielu obszarach wprowadzały usługi, które były wzorem dla innych linii lotniczych. Między innymi jako pierwsze zaoferowały tanie loty z Poznania do desygnacji zagranicznych.


Kod HTML artykułu - ułatwia przedruk artykułu na Twojej stronie www:

2 komentarze do Wczasy w San Francisco

  1. Gusia on 19 października 2012 at 11:54

    Świetne informacje.Krótko, zwięźle i na temat.Pozdrawiam serdecznie…
    Gusia ostatnio opublikował.. Dżoti – mały wielki człowiek

  2. Karolina on 12 listopada 2012 at 19:04

    SF to magiczne miasto :) Kto nie był musi być bo drugiego takiego nie ma na ziemi :)

Dodaj komentarz