21 lutego 2024
biżuteria dla dzieci

Kolczyki dla dzieci

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: przymierzają ich ubrania i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, by nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto kupić pociechom ich własne akcesoria. Idealnym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w zakupie biżuterii dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasze córka nie . Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niewyzywająco – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, gwiazdki i kokardki. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także fiolet, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.