21 lutego 2024
kolczyki srebrne serduszka

Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na każdą okazję, bardzo dobrze podkreślają urodę, są również znakomitym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego zwykle są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

Motyw serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serca stanowią eteryczne uzupełnienie licznych stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, jedynie niezauważalnie akcentują naturalną urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki zakłada się na okazjonalne wyjścia, romantyczne kolacje oraz studniówki i wyśmienicie zgrywają się one z szykownymi sukniami. Natomiast najmłodsi mogą założyć kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – świetny upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serca wykonane ze srebra oraz złota. Modne są także modele pozłacane – tańsze, a jednocześnie wyglądają bardzo wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze rubinowym bądź błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone ukochanej osobie – babci, dziewczynie lub współmałżonce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości i szacunku.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]