6 grudnia 2023

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Chcesz skontaktować się z jubilerem Kraków? Zajrzyj tu.

Wraz z ożywieniem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie można odnaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele przedmiotów powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego pierścionka, wisiorka czy broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli chcemy kupić obrączki albo pierścionek zaręczynowy, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny bądź za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji ślubu, chrztu czy imienin.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią pomocnicze usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Przerobi również obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku gratulacje, datę, podziękowania albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]