21 lutego 2024
wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Magia wisiorków

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z pań mogą zafundować sobie luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej ważna jest grubość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz nabyć wisiorek o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itp.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Duży wybór istnieje również jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]