6 grudnia 2023

Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Dowiedz się więcej o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]