20 kwietnia 2024

Kurs montażu klimatyzacji w praktyce

Kurs montażu klimatyzacji w praktyce

Kurs montażu klimatyzacji w praktyce na żywo- online kierujemy do osób, które chcą nauczyć się montować urządzenia klimatyzacyjne, by rozszerzyć zakres usług lub rozpocząć własny biznes.

Szkolenie montaż klimatyzacji (typu Split) w praktyce pozwala zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prawidłowego montażu urządzeń, doboru narzędzi i materiałów oraz uruchamiania i diagnostyki klimatyzacji. Dzięki kameralnym grupom (max. 5-10 osób), każdy uczestnik może liczyć na pełną uwagę szkoleniowca i dokładne sprawdzenie nabytych umiejętności w praktyce. Kurs na instalatora klimatyzacji kończy się wydaniem certyfikatu. Skorzystaj już dziś i zapisz się na najlepszy kurs instalacji klimatyzacji (kurs instalatora montażu klimatyzacji) w Polsce! kurs_montazu_klimatyzacji.jpg

MONTAŻ KLIMATYZACJI W PRAKTYCE – NAJLEPSZY WYBÓR

Klimatyzacja staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem zarówno w firmach, jak i w domach. Dlatego perspektywy dla tego rynku wydają się bardzo pozytywne.

Oferowany przez nas kurs montażu klimatyzacji (typu Split) trwa tylko jeden dzień, dzięki czemu nie musisz poświęcać na niego dużo czasu. Aby wziąć w nim udział, nie ma skomplikowanych wymagań – wystarczy, że masz ukończone 18 lat i jesteś zainteresowany tematem.

Pozytywne ukończenie kursu może przyczynić się do znalezienia lepszej pracy lub podwyższenia wynagrodzenia. Będziesz również bardziej atrakcyjnym kandydatem w oczach pracodawcy lub będziesz miał możliwość założenia własnej firmy!

Ze względu na zmienny klimat w Polsce, systemy klimatyzacyjne stają się coraz bardziej popularne. Rosnąca świadomość wpływu klimatyzacji na jakość życia i pracy przyczynia się również do wzrostu popytu na te rozwiązania, które coraz częściej montuje się w mieszkaniach prywatnych, biurach i budynkach przemysłowych.

Inwestycja w krótkie, jednodniowe szkolenie może znacznie poszerzyć Twoje możliwości pracy w tej branży. Rynek klimatyzacyjny rozwija się dynamicznie i zyskuje na sile, co przynosi optymistyczne prognozy na przyszłość.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat, który jest honorowany nie tylko w Polsce, ale także za granicą. To świetna okazja, by zdobyć cenne kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Instalator Klimatyzacji Kurs – Szkolenie

– zdobądź przydatne kwalifikacje!

By zapisać się na kurs Instalatora klimatyzacji nie musisz posiadać jakiejkolwiek wiedzy z zakresu klimatyzacji. Całą kompleksową wiedzę otrzymasz u nas na jednym szkoleniu!
Kurs pozwala zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu prawidłowego montażu urządzeń, doboru narzędzi i materiałów oraz uruchamiania i diagnostyki klimatyzacji.
Zapraszamy na kompleksowy kurs montażu klimatyzacji w praktyce. Zapisz się na szkolenie, zdobądź umiejętności i uzyskaj certyfikat montera klimatyzacji.

kurs instalacji klimatyzacji – zdobądź nowe umiejętności – Zapisz się!

Specjaliści posiadający uprawnienia montażu klimatyzacji są pilnie poszukiwani na rynku pracy. Zapisz się na kurs montera klimatyzacji Split już dziś.

Przedsiębiorcy w sektorach takich jak przemysł, budownictwo czy produkcja bardzo chętnie przyjmują nowych specjalistów.

Inwestycja w szkolenie/kurs instalatora klimatyzacji jest również świetnym argumentem by zmotywować się do dalszego rozwoju i próby otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Rozwiązania, które zapewnia nasz kurs instalatora klimatyzacji – pozwala otrzymać pełną, potrzebną wiedzę z zakresu związanego z działaniem i obsługą klimatyzacji jak i zdobyć cenną wiedzę.

Szukasz odpowiedniego szkolenia, by poszerzyć swoje kwalifikacje?
Tylko u nas – szybkie i konkretne informacje m.in dla serwisanta klimatyzacji.
Dzięki niemu zdobędziesz nowe, cenne umiejętności, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją karierę zawodowąmontaz_klimatyzacji_kurs.jpg

szkolenie z montażu klimatyzacji

Szkolenie z montażu klimatyzacji (kurs montaera klimatyzacji)- część praktyczna i teoteryczna. Poznaj pełny program kursy, ceny, oraz najbliższe terminy.

Program kursu :

Teoria:

 • Rodzaje klimatyzatorów
 • Dobór urządzenia – moc praktyka
 • Rodzaje czynników – charakterystyka R410a , R32 , 1234 yf

Praktyka:

 • Rurki miedziane – lutowanie twarde met. 918 oraz kielichowanie
 • Obsługa klucza dynamometrycznego
 • Próby szczelności – podciśnieniowa oraz azotowa
 • Wykonywanie próżni w instalacji
 • Nabijanie klimatyzacji czynnikiem R32 oraz R410a
 • Odzysk czynnika
 • Montaż/demontaż klimatyzacji typu SPLIT
 • Narzędzia i materiały do montażu

kurs montażu klimatyzacji w praktyce – najbliższe terminy szkoleń oraz aktualny Cennik

Organizujemy stacjonarne kursy montażu klimatyzacji jak i kursy online – praktyczny kurs montażu klimatyzacji. Oferujemy kursy online, które możesz odbyć w dowolnym czasie w zależności od swoich preferencji oraz kursy na żywo, dzięki któremu uzyskasz certyfikat montera klimatyzacji (urządzeń chłodniczych). Po zakończonym szkoleniu, kursanci naszego ośrodka szkoleniowego wykonują profesjonalny montaż klimatyzacji z dbałością o każdy szczegół.

Cennik

Kurs Cena
Kurs montażu klimatyzacji 1160 zł/os.

Źródło tekstu: https://f-gazy-on-line.pl/kursy/kurs-montazu-klimatyzacji