20 kwietnia 2024

Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Nauka rysunku - sprawdź informacje o ofercie na https://domin-krakow.pl

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania zdolności manualnych, wyobraźni i wrażliwości. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Warszawa, Łódź czy Gdańsk. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują także lekcje rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]