21 lutego 2024

Lekcje tenisa – dlaczego warto

Zainteresowany Kraków nauka tenisa? Skieruj się tutaj.

W dzisiejszych czasach jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego dnia jest ruch i rekreacja. Modne stały się szczególnie lekcje tenisa, które doskonale wspomagają formę i poprawiają odporność. Przyjrzyjmy się jakie korzyści daje ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Częste treningi tenisa znacząco rozbudują całe ciało i zapewnią dużą siłę fizyczną. Kolejnym atutem jest poprawa koordynacji ruchowej ciała i ogólnej wydolności organizmu. Należy zauważyć, że profesjonalne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla młodzieży, ale także dla dzieci. Gdy pragniemy naprawdę zarazić pociechę miłością do tenisa, trzeba zapisać je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasza pociecha ekspresowo zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie się kształcić

Szkoły tenisa odkryją nie tylko małych mistrzów kortu. Również osoby starsze mogą z powodzeniem brać udział w treningach. Należy tylko zgłosić się na pojedyncze spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas zasadniczych technik oraz wskaże w jaki sposób serwować. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie ustawicznie kształceni są utalentowani mistrzowie. Tak naprawdę nie jest najważniejsze jaki reprezentujemy stopień zaawansowania, ale talent i nasza wola walki. Jeśli uczęszczamy na zajęcia dla własnej satysfakcji, myślmy po prostu o czerpaniu radości z aktywności fizycznej.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]