6 grudnia 2023

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Świetnie trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym rzetelnie opracowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o znacznej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić marzenia oraz sprawdzić się w trudnych okolicznościach. Firma zatrudnia kompetentnych liderów i przewodników znających dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]