21 lutego 2024
akcesoria sportowe

Regularnie trenujesz? Przydadzą ci się te akcesoria sportowe

Fani sportu ćwiczący regularnie mają świadomość, że oprócz właściwych ubrań powinni wyposażyć się również w sprzęt sportowe, które przygotuje ich na wszelkie sportowe wyzwania. Co zatem wypada mieć zawsze pod ręką w czasie treningu w klubie fitness lub na siłowni?

Rękawiczki, apteczka, torba sportowa – nieodzowne akcesoria sportowe

Część akcesoriów sportowych jest nieodzownych, inne będą być może używane okazjonalnie, ale niezaprzeczalnie wskazane jest, żeby posiadać je zawsze pod ręką. Wymieniamy listę tych najważniejszych.
1. Torby sportowe i plecaki – to wręcz zrozumiałe, iż bez nich żaden sportowiec po prostu nie może funkcjonować! W pojemnych plecakach pomieści się nie tylko ubiór na siłownię, lecz także obuwie i prywatne akcesoria do ćwiczeń. Poniektóre modele toreb sportowych mają celowo wydzielone przedziały, w których można przechować poplamione albo wilgotne przedmioty.
2. Akcesoria odzieżowe, jak kominy, skarpety sportowe czy bielizna sportowa – te niewielkie elementy odzieży ochronią organizm przed zimnem w zimowe dni.
3. Ręczniki – najlepiej mieć prywatny, chłonny ręcznik, który będziemy używać podczas treningów albo po prysznicu.
4. Dla ćwiczących boks czy kick-boxing nieodzowne będą akcesoria do sportów walki, m.in. stosowne ochraniacze na piszczele i stopy oraz rękawice i kaski bokserskie. Oczywiście, można je wypożyczyć w klubie, aczkolwiek wypada mieć własne, tym bardziej, że koszt zakupu takich akcesoriów nie jest aktualnie wysoki.
5. Sprzęt treningowy – apteczka z najważniejszym ekwipunkiem oraz bandażami, bidon na wodę, roller do masażu lub piłka gimnastyczna to natomiast akcesoria, które wypada mieć pod ręką nawet wówczas, gdy ćwiczymy we własnym mieszkaniu.

Wszelkie wymienione wyżej akcesoria sportowe znajdziemy w ofercie cenionej duńskiej firmy Hummel, która od prawie wieku dostarcza produkty najwyższej klasy, charakteryzujące się wyjątkową trwałością. Pamiętajmy jednakże, że markowe akcesoria sportowe rekomenduje się kupować od oficjalnych dystrybutorów, co daje gwarancję, iż zamówiony produkt to oryginał.

Nasza siedziba:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]