21 lutego 2024

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Potrzebujesz sporządzić projekty domów drewnianych nowoczesnych? Znakomicie trafiłeś! Kliknij tu.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Innowacyjna budowa sprawia, że takie domki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale są także wygodne. Czy domki z bali mogą być używane jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich domów, ponieważ mają one wiele atutów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą również czynności związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, co sprawia, że są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Dodatkowym atutem jest mała grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem tynkowania. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]