20 kwietnia 2024

Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Chcesz kupić pokrycie dachowe? Sprawdź https://regamet.pl.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe powoli ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, że są one świetnym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz również dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – niewielkie obciążenie dla struktury dachu

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z wielu powodów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i szybsza w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne ułożenie pochłania zazwyczaj o wiele więcej godzin. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo każdej, również niezwykle wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe pięknie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych budynków, tym bardziej, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia również większa szczelność. Na dodatek łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić pokrycia dachowe wysokiej klasy?

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, rozproszonych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, a także korozję. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, dlatego oprócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (przykładowo włazy dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych producentów.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08