21 lutego 2024

Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym świetnie zda egzamin w uczelniach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]