6 grudnia 2023

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Uzyskaj więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków na http://tinyurl.com/y5c2pvs2

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a następnie aktywnie sprawować kontrolę nad przebiegiem prac, zaplanować renowację budynku lub zaproponować aranżację już istniejących domów, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro projektów?

Szukasz nieszablonowych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, kawiarnie czy budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]