20 kwietnia 2024

Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Poznaj więcej szczegółów o cateringu do firm.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe bądź sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed nieodzownością organizacji takiego eventu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli planowane wydarzenie przyciągnie wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na konferencję napoje oraz przekąski

Konferencje oraz kursy biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są średnio dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, podczas których ciężko jest zjeść sycący posiłek w okolicznej restauracji. Stąd niezbędne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, również zanieść ze sobą na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia garnituru czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zapewni to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie tematów omawianych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc samodzielnie zrobione czy też kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o wygodzie uczestników.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]