21 lutego 2024
wdrożenia woocommerce, sklep woocommerce

Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Pragniesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie masz żadnej strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością cieszą się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada moc atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zakupy np. za pośrednictwem Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluację sprzedaży (opracowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, prawidłową semantykę kodu sklepu i użycie jedynie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym szybko można informować odbiorców o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i różne porady odnośnie sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]