20 kwietnia 2024

Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta sal do wynajęcia w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne albo pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie uformowanie trwałych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, a także różnorodne gale dla kontrahentów biznesowych, kursy i sympozja. Takie imprezy wymagają stosownego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Na co zwrócić uwagę szukając miejsca do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy w firmie dużych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, należy poszukać usług wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do klasy planowanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy firmy, podczas których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Wskazane jest przy takich okazjach wyprawić event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dodatkowo podkreśli rangę uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie sali należy zdecydować się na lokal, zlokalizowany niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering profesjonalnej firmie

Podczas planowania imprezy firmowej nie można przegapić tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówione miejsce wybornych dań dla uczestników, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Warto zatem korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i oszałamiające wizualnie dania.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]