6 grudnia 2023

Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Więcej informacji o cateringu z dowozem na https://bit.ly/3cQmRdP.

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie biznesowe lub prywatne, na które zapraszasz ogromną ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując popularne przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – ważne eventy przeważnie wymagają właściwej oprawy też w kwestii dań. Wszak nie przystoi stawiać na stolikach osób zaproszonych zwykłych ciasta oraz oranżady. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering okolicznościowy oraz świąteczny – oferta usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, urodzin czy chrztów, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są odpowiednio dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co znacznie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i typem posiłków oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie wyszczególnić swoje oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, zatem długoletnia praktyka w tym obszarze powoduje, że może on znaleźć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość zaproszonych gości.

Zamówienie cateringu to oszczędność czasu

Przyrządzanie poczęstunku już dla skromnej liczby gości jest niełatwym zadaniem, szczególnie wtedy, gdy musimy zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na koordynację pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to także możliwość zaserwowania uczestnikom pysznych dań przyrządzanych przez wykwalifikowanych kucharzy. Trzeba przy tym podkreślić, że istotną cechą posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale także ich kompozycja na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]