20 kwietnia 2024

Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Wirtualny spacer 3D – zleć przygotowanie profesjonaliście.

Wnętrza 3D to idealny sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które mają zamiar np. wynająć. Dla sporej ilości klientów sposobność zobaczenia takiego wnętrza przed wyborem konkretnej oferty jest bardzo istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy poniżej.

Czym jest wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W takim modelu widoczny jest układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do ogólnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja niezwykle popularna. Polega ona na tym, że oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hostelu, możemy przenieść się jednym kliknięciem do wybranego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przechodzić do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania restauracji, pracowni czy hotelu, jak również po prostu pokazać dużemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, w trakcie sprzedaży posiadłości, aby ewentualni klienci mieli możliwość dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się opracować z wielu powodów. Najważniejszy z nich to sposobność umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej czy dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość nakłonienia klientado wybrania naszych usług. Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to też idealna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zlecić jego przygotowanie wykwalifikowany fotografowi.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]