6 grudnia 2023
fotograf Google, rekomendowany fotograf Google

Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, jego przygotowanie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Żeby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może dodatkowo legitymować się szczególnym logo, które zawiadamia, iż ma on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]