21 lutego 2024

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Szukasz szczegółowych informacji o lokalu na urodziny? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj tutaj.

Zazwyczaj z okazji urodzin, różnych rocznic czy imienin nie planujemy żadnych przyjęć z krewnymi i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie ważne życiowe momenty, których odpowiednie celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować imprezę w mieszkaniu czy wynająć lokal na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa kupować i pić alkohol, oddawać głos w wyborach powszechnych, może założyć biznes czy starać się o posady urzędnicze. Ale kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Da się po raz kolejny urządzić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Stąd lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Na ogół grupa znajomych postanawia urządzić razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można postawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

Lokal na 18 urodziny – dekoracja przestrzeni także jest ważny!

Wszyscy wiedzą, iż impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a takich może być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wystrój sali także jest bardzo ważny, by zaproszeni kompletnie oddali się atmosferze zabawy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian zgodnie z sugestii solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoły z posiłkami i napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z małych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]