6 grudnia 2023

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ poznasz korzystną ofertę sali weselnej w Małopolsce.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni państwa młodych oraz zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki warto rozważyć?

Wybierając miejsce na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę parę dość ważnych czynników. Na początek musi znać ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli salę do tańca. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i dekoracja stołów. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Sala na wesele dla narzeczonych z małopolski

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 gości. Przyjęcie można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez mała ok. 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej niż 30-40 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]