20 kwietnia 2024

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie stron www Kraków - usługa dla Ciebie.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – istotna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które funkcjonują tylko na określonym obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie lub w Lublinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla mniejszych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych stosują zwykle frazy lokalne, to znaczy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep sportowy kraków”, “masażysta kraków” albo “restauracja indyjska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym klientom, zamieszkującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron www i pozycjonowania, optymalizacji od ponad 10 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie treści, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]