6 grudnia 2023

Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Tani parking Balice - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]