6 grudnia 2023

Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Potrzebujesz przygotować panoramy sferyczne? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania wnętrz firm czy lokali usługowych. Przeważnie widzimy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale także napotykamy je na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii generuje wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców to co odróżnia je od tradycyjnych fotografii cyfrowych to sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to świetna metoda na wyróżnianie Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu usługowego, biura albo hotelu. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej fascynująca i pozwala dokładnie poznać oglądane punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do oferowanych przez nas usług, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto umieścić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij zawodowca!

Przygotowanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów marketingowych warto wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które oprócz tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]