20 kwietnia 2024

Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Chcesz poznać więcej informacji o serwisie okien PCV Warszawa? Zajrzyj na https://serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]