29 listopada 2023

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Sprawdź, kto sporządzi dla Ciebie wirtualny spacer Kraków

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do sąsiednich punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]