21 lutego 2024

Wybierasz się w Tatry? Dowiedz się gdzie wynająć apartamenty w górach

Apartament w górach - sprawdź aktualną ofertę.

Nasze góry od dekad są jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów obszarów Polski. Oczywiście nie wywołuje to zdumienia, gdyż atrakcje, które oferują potrafią przyciągnąć uwagę dosłownie w dowolny miesiąc roku. Poza sezonem zimowym i letnim, kiedy górskie miejscowości letniskowe borykają się z prawdziwym oblężeniem, w rodzime góry opłaca się przyjechać także wiosną (wtedy najważniejszą atrakcją są z całą pewnością rozkwitające krokusy) oraz jesienią, gdy niskie partie gór oszałamiają nasyceniem i szerokim wachlarzem kolorów. W miesiące wakacyjne Tatry zjednują sobie zwolenników trekkingów i spacerów po szlakach o różnym szczeblu trudności, zimą natomiast stwarzają idealne warunki narciarzom. Bezdyskusyjną zaletą Tatr jest też dostępność punktów noclegowych o różnym standardzie – również bogato wyposażonych apartamentów adresowanych do wymagających turystów.

Apartamenty w górach – Kościelisko, Zakopane oraz Bukowina Tatrzańska

Jeżeli chodzi o lokalizacje z dużą ilością apartamentów na wynajem, w Tatrach na czoło wysuwa się ewidentnie Zakopane. Nie może to dziwić, bowiem zimowe centrum Polski jest najsłynniejszym, a dzięki temu często odwiedzanym miejscem w tym paśmie – jego rozwinięta infrastruktura odpowiada na potrzeby turystów. Apartamenty w górach odnajdziemy również w Kościelisku oraz mniejszych wsiach tej gminy. Na ilość korzystnych ogłoszeń dotyczących wynajmu apartamentów w górach nie mogą także skarżyć się urlopowicze planujący wypoczynek w Białce Tatrzańskiej, gdzie czas można spędzić m.in. w jednym z pięciu ośrodków narciarskich. W spisie miejscowości z dużą ilością apartamentów na wynajem znalazła się również Bukowina Tatrzańska – wieś słynna zwłaszcza ze sportów zimowych i niepowtarzalnej architektury z początku ubiegłego wieku.

Apartamenty w górach – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Szukając apartamentów w górach, powinno się zawsze sprawdzić, na co możemy liczyć w danym miejscu – wtedy ustrzeżemy się potencjalnych niemiłych niespodzianek podczas urlopu i zapewnimy sobie wypoczynek na oczekiwanym poziomie. Należy to zrobić tym bardziej, że podmioty świadczące wynajem apartamentów w górach oferują turystom liczne wygody – takie jak dostęp do placu zabaw oraz basenu, palenisko lub łazienkę z jakuzzi. Równie ważna jest również kwestia tego, czy do wybranego apartamentu możemy przyjechać z psem lub małymi dziećmi. Aby odszukać ciekawe oferty zgodne z naszymi wymogami, można skorzystać ze stron online prezentujących najlepsze ogłoszenia i przy tym umożliwiających też rezerwację apartamentu.

Nasza siedziba:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]