20 kwietnia 2024

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Dowiedz się więcej o baniaku do wina na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]