21 lutego 2024

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Sprawdź, gdzie kupić słoje z kranikiem.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]