21 lutego 2024

Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Więcej w temacie box bagażnik dachowy na http://tinyurl.com/y5ardfh2.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – nieskomplikowany montaż

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają dużą ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]