29 listopada 2023

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Więcej o łańcuszkach celebrytkach.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, że każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazda, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem buntu i nieprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]