21 lutego 2024

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Jeśli szukasz etykiet na butelki, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od wieków i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na urodziny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom weselnym

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stołach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność czy miejscu i dniu wesela. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych kolorach oraz wzorach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu imieninowym.

Ozdób domowe trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne soki, nalewki czy wina, a później wręczasz je rodzinie czy też znajomym przy różnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę każdej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]