21 lutego 2024

Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Na cadxpert.pl uzyskasz więcej informacji o drukarka 3D dystrybutor.

Jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma narzędzia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS oraz SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym także materiały specjalistyczne, takie jak: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz pozostałe (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla profesjonalistów, przedsiębiorców i pasjonatów

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów oraz przedstawicieli rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują skonsultować ze specjalistami możliwości technologiczne dowolnego aparatu z oferty sklepu, swoje projekty czy są po prostu zainteresowani procedurą wydruku przestrzennego, powinni przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert zapewnia także wszechstronną obsługę posprzedażową: pomoc merytoryczne i techniczne, serwis (w tym również pogwarancyjny) czy szkolenie pracowników w obsłudze kupionych sprzętów.

Drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich firm

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, że nawet nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, jak między innymi odlewnictwo, medycyna, motoryzacja czy stomatologia, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor urządzeń do drukowania przestrzennego dynamicznie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne korporacje. Współcześnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały też mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Urządzenia do drukowania 3D są bezustannie udoskonalane i rozwijane, z każdym rokiem spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]