21 lutego 2024

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz części do Renault Kraków.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy podwozia, silnika, układu chłodzenia i nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]