21 lutego 2024

Jakie sztuczne rzęsy wybrać – w kępkach czy w paskach?

Potrzebujesz sztucznych rzęs? Wejdź na http://bit.ly/2SqYszU.

Gęste i długie rzęsy to najpiękniejsza wizytówka każdej kobiety. Obecnie nawet te, którym natura pożałowała ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z tworzyw są one wykonane i czy cechują trwałością?

Przedłużane rzęsy – naturalne i syntetyczne

Sztuczne rzęsy to niezawodny i łatwy sposób na olśniewające podkreślenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią długotrwałe i widowiskowe rezultaty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co trzeba wykonać to przylepić pasek do górnej powieki zaraz nad zarysem naturalnych rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają z kolei znakomite zagęszczenie włosków, jednak można ich użyć wyłącznie na zewnętrznych kącikach oczu. Obecne w sklepach modele rzęs są produkowane z naturalnych materiałów, takich jak wyjaławiane ludzkie włosy, włoski pozyskane z norek syberyjskich albo jedwab, ale również z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Obecnie popytem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Sztuczne powinny być lekkie, aby nie obciążać powieki i zapewniać maksymalny najwyższy komfort, a jednocześnie proste aplikacji i wyjątkowo trwałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które wspaniale sprawdzą się na wytwornych randkach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich aplikacji niezbędne są odpowiednie akcesoria – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji uczuleniowej, a także szczypczyki. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, warto również zastosować na powieki odpowiednią odżywkę wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]