21 lutego 2024

Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Znajdź kapsułki A Modo Mio.

Firm przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie plasuje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawy i sporządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Zdobyły one błyskawicznie serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza wciąż zachwyca aromatem swoich mieszanek, określając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych w tej chwili ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje jedynie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do mieszanek smaków dystrybuowanych przez tego producenta. Aktualnie w sklepach spotkać można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale tak samo cechuje je ciekawy aromat.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Najwięcej zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), popularnego włoskiego likieru (Sambuca) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]