20 kwietnia 2024

Jednorazowa odzież ochronna – co zamówisz u producenta?

Odzież jednorazową z flizeliny zamówisz na https://globalhygiene.pl.

Branża spożywcza musi spełnić rygorystyczne standardy na każdym etapie produkcji. Skutkiem tego niesłychanie ważne jest, aby załogi zakładów i fabryk produkujących żywność zostały wyposażone w najwyższej jakości ubiór ochronny, dopuszczoną do użytkowania w tym sektorze. Firmy mogą zakupić takie produkty między innymi w Global Food Hygiene – polskiego dystrybutora oraz producenta jednorazowej odzieży roboczej.

Kluczowe artykuły wytwarzane przez spółkę Global Food Hygiene

Spółka Global Food Hygiene funkcjonuje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku rozszerzyć działalność również rynki zagraniczne. W ofercie spółki znajdują się części odzieży roboczej, takie jak maski wielowarstwowe, w tym także te zakrywające zarost, czepki i czapki, obuwie, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego wykorzystania (z metalu) oraz fartuchy. Jednym z istotnych produktów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół ekspertów firmy i produkowane według autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może poszczycić się bazą przeszło 800 klientów, którzy jej zaufali. Produkcja także wygląda imponująco – halę produkcyjną opuszcza co miesiąc circa 700 tyś fartuchów.

Global Food Hygiene – czym odróżnia się ta marka?

Warto zaakcentować, iż marka Global Food Hygiene rok w rok stara się sprostać potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem różnorodności oferowanych przez nią produktów. Firma stawia na nieustający progres, implementując nowatorskie rozwiązania logistyczne, jak również poprawiając zaplecze spółki (m.in. inwestując w hale produkcyjne oraz magazynowe), co zaowocowało kilkoma prestiżowymi nagrodami. Nadrzędnym zamierzeniem Global Food Hygiene jest połączenie części procesów i ścisła kooperacja pomiędzy oddziałami spółki, co w efekcie doprowadzi do osiągnięcia wysokiej wydajności w wypełnianiu zamówień tak, żeby trafiały one do odbiorców w przeciągu 24 godzin.

Nasza siedziba:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]