20 kwietnia 2024

Kochasz pić kawę? Poznaj ekspres do kawy Jura

Znalezienie odpowiedniej kawy nie gwarantuje otrzymania doskonałego napoju. Aby zachwycić rodzinę wyjątkowym aromatem kawy, powinniśmy zadbać o właściwą metodę zaparzania, jak również ekspres, który umożliwi otrzymanie właściwego ciśnienia i temperatury wody. Wiedzą o tym projektanci z firmy Jura, którzy od niemal dziewięciu dekad oferują klientom świetne urządzenia, które mogą być stosowane tak przez entuzjastów smacznej kawy, jak i doświadczonych baristów. Czemu więc warto postawić na produkty tej firmy? Jakie plusy wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak wybrać urządzenie odpowiednie do naszych potrzeb i uniknąć trudności w jego eksploatacji?

Profesjonaliści cenią ekspresy do kawy Jura

Jura ceniona jest przede wszystkim ze względu na produkowane przez siebie ekspresy dla zawodowych baristów. Ci chętnie sięgają po wyroby tej firmy, ponieważ okazują się niezawodne, zaś ich konstrukcja umożliwia przygotowanie rozmaitych rodzajów kaw – również tych, których nie można przygotować bez spienienia mleka. Firma Jura opracowała dla profesjonalnych klientów wiele modeli ekspresów, które należą do paru linii – między innymi GIGA PROFESSIONAL, W oraz XS, a wszystkie z nich charakteryzują się odmiennym poborem wody i opcjami zaparzenia naparu.

Jaki ekspres do kawy Jura wybrać do domu?

Chociaż wiele produktów marki kierowanych jest do profesjonalnych użytkowników, ekspres Jura bez trudu będzie także wykorzystywany w mieszkaniu. Tym bardziej, że w jej katalogu czeka na nas sporo ekspresów, które stworzone są akurat do eksploatowania w mieszkaniu. Najlepiej zdadzą egzamin ekspresy z linii
J, C oraz ENA, gdyż charakteryzują się prostą budową i wieloma opcjami pozwalającymi na zaparzenie świetnej kawy. Dobrze również wspomnieć, iż Jura proponuje także akcesoria, które ułatwią przygotowanie bardziej oryginalnych typów tego napoju oraz naprawę ekspresów.