21 lutego 2024

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli szukasz maseczki wielorazowej, koniecznie odwiedź tę stronę

COVID-19, który opanował cały świat, nieodwołalnie odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Normy dystansu społecznego wymuszają konieczność używania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni czy kina, gdzie na ogół napotykamy większe tłum ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi plusami są komfort, trwałość oraz tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po założeniu można zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (nawet 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby starsze, chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maseczki w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy z całą pewnością uznają za plus również to, iż nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]